Zielony Marcelin

Zielony Marcelin przy ul. Wałbrzyskiej 7 w Poznaniu – nowa inwestycja w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, rozległych terenów spacerowych i rekreacyjnych z licznymi ścieżkami rowerowymi. To lokalizacja wygodna dla ceniących sobie zarówno spokój i otoczenie zieleni, ale także łatwy, szybki i wygodny dostęp do wszystkiego, co duże miasto może zaoferować.

201 mieszkań, od 35-metrowych kawalerek po 135-metrowe apartamenty, w kompleksie trzech budynków o zróżnicowanej wysokości od pięciu do ośmiu pięter, realizowanych w dwóch etapach inwestycyjnych. Każde z mieszkań posiada balkon, taras lub ogródek, a apartamenty na najwyższych kondygnacjach – duże tarasy.

Architektura obiektów zbudowana jest na zasadzie kontrastu pomiędzy białymi ścianami, a grafitowymi oknami, balustradami balkonów i okładzinami ścian najwyższych kondygnacji. Swobodny układ okien i balkonów oraz zastosowana kolorystyka nadają budynkom lekki charakter.

Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowane zostały wózkarnie i rowerownie, zlokalizowane przy głównych wejściach do budynków oraz podziemne hale garażowe z miejscami postojowymi. Na parterze budynku usytuowanego przy ulicy Wałbrzyskiej zaplanowane zostały również lokale użytkowe przeznaczone pod nieuciążliwe usługi.

Zielony Marcelin to zielone dachy z roślinnością ekstensywną i ozdobna zieleń w przestrzeniach wspólnych zaprojektowanych tak, by były one prawdziwymi miejscami wypoczynku, zabawy i relaksu. W projekcie znalazły się place zabaw w otulinie zieleni, mała architektura, miejsca spacerowe dla pieszych i rowerzystów oraz miejsca postojowe dla rowerów.

Wkrótce w sprzedaży 99 mieszkań w I etapie. Więcej na www.zielonymarcelin.pl