Nowe Chwaliszewo

sprzedane

 

„Nowe Chwaliszewo" to inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, kilka kroków
od Starego Rynku. Wyjątkowy charakter nadaje jej położenie, zapewniając łatwy i szybki dostęp
do atrakcji jakie zapewnia centrum miasta, jednocześnie oddzielając mieszkańców starym korytem rzeki Warty od komunikacyjnego zgiełku Poznania.

Nowe Chwaliszewo to nowoczesny budynek wielorodzinny, którego forma i gabaryty zostały uzgodnione z miejskim konserwatorem zbytków
oraz z Wydziałem Architektury i Urbanistyki miasta Poznań tak, by wpisać się w sylwetkę miasta i charakter zabudowy dzielnicy Chwaliszewo.
Zaprojektowany budynek ma 5 kondygnacji naziemnych oraz garaż podziemny na 25 miejsc. Parking obsługiwany jest przez windę samochodową.
Na parterze zlokalizowano powierzchnie użytkowe wraz z niezbędnym zapleczem socjalnym.

Na piętrach pierwszym, drugim, trzecim oraz na poddaszu zaprojektowano 46 lokali mieszkalnych,
w tym 19 mieszkań jednopokojowych, 23 mieszkania dwupokojowe i 4 trzypokojowe. Poddasze według wskazań konserwatora zabytków zostało wycofane względem bryły budynku, tworząc miejsce na tarasy dostępne z mieszkań. W budynku zaprojektowano jedną klatkę schodową z windą osobową. Budynek dostosowany jest do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.
Nowoczesna i elegancka bryła budynku doskonale kompunuje się chrakterem i istniejącą zabudową dzielnicy, a funcjonalne i przestrzenne mieszkania zadowolą każdego klienta.

Odwiedź serwis inwestycji:
www.chwaliszewo.pl/etapII/